
Kod: 30 91 10440
Producent:
VALEO

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 302 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 64 mm |
| Wysokość [mm]: | 61 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |