
Kod: 30 91 10447
Producent:
VALEO

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 294 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 64,15 mm |
| Wysokość [mm]: | 44,1 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 20,4 mm |
| Felga, ilość otworów: | 4 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 1 |