
Kod: 30 91 10449
Producent:
VALEO

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 321 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 30 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Wysokość [mm]: | 59,4 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 28 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 1 |