
Kod: 30 91 10451
Producent:
VALEO

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 300 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68,15 mm |
| Wysokość [mm]: | 56,3 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 22 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |
| Liczba otworów do mocowania: | 1 |