
Kod: 30 91 10452
Producent:
VALEO

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 310 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 20 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Wysokość [mm]: | 65 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 18 mm |
| Felga, ilość otworów: | 5 -otworowa |