
Kod: 30 91 10453
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 302 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 21,9 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 20,4 mm |
| Wysokość [mm]: | 76,1 mm |
| średnica otworu [mm]: | 120 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Średnica piasty koła [mm]: | 79 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |
| spełnia wymagania Normy ECE: | ECE-R90 |
| średnica otworu do [mm]: | 14,3 mm |