
Kod: 30 91 10455
Producent:
BOSCH

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 312 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| Wysokość [mm]: | 76 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Średnica piasty koła [mm]: | 67 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica otworu do [mm]: | 14,8 mm |