Kod: 30 91 10457
Producent:
BOSCH

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 257,7 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 16 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 13 mm |
| Wysokość [mm]: | 94,8 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Średnica piasty koła [mm]: | 45,2 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | naoliwione |