Kod: 30 91 10459
Producent:
BOSCH

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 273,2 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 16 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 15 mm |
| Wysokość [mm]: | 37,3 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Średnica piasty koła [mm]: | 66,5 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| średnica otworu do [mm]: | 13,9 mm |