
Kod: 30 91 10461
Producent:
BOSCH

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 288 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,5 mm |
| Wysokość [mm]: | 69,4 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Średnica piasty koła [mm]: | 62,01 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| spełnia wymagania Normy ECE: | ECE-R90 |
| średnica otworu do [mm]: | 14,5 mm |