
Kod: 30 91 10462
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 277,8 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 23 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 21 mm |
| Wysokość [mm]: | 44 mm |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Średnica piasty koła [mm]: | 63,5 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica otworu do [mm]: | 13 mm |