
Kod: 30 91 10463
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 275 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 19 mm |
| Wysokość [mm]: | 46,3 mm |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Średnica piasty koła [mm]: | 55 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | naoliwione |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica otworu do [mm]: | 14,3 mm |