
Kod: 30 91 10464
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 312 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 25 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 23 mm |
| Wysokość [mm]: | 46,2 mm |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Średnica piasty koła [mm]: | 68 mm |
| Ilość otworów: | 10 |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| spełnia wymagania Normy ECE: | ECE-R90 |
| średnica otworu do [mm]: | 15,4 mm |