
Kod: 30 91 10467
Producent:
BOSCH

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 281 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 26,2 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 24,2 mm |
| Wysokość [mm]: | 39,8 mm |
| średnica otworu [mm]: | 110 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Średnica piasty koła [mm]: | 70 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica otworu do [mm]: | 16,55 mm |