
Kod: 30 91 10470
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 292 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 16 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 14 mm |
| Wysokość [mm]: | 47,1 mm |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | wentylowany wewnętrznie |
| Średnica piasty koła [mm]: | 68 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica otworu do [mm]: | 12,5 mm |