
Kod: 30 91 10483
Producent:
DENCKERMANN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 330 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 130 mm |
| Wysokość [mm]: | 73,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 85 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 210 mm |
| otwór o śr [mm]: | 15,4 mm |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |