Kod: 30 91 10484
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 330 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 24 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 22,4 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 120 mm |
| Wysokość [mm]: | 73,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 79 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 174 mm |
| otwór o śr [mm]: | 14,5 mm |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |