Kod: 30 91 10485
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 320 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 19,9 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 18,4 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 120 mm |
| Wysokość [mm]: | 78,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 75 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 185 mm |
| otwór o śr [mm]: | 16,5 mm |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |