
Kod: 30 91 10486
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 303 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 20 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 18,4 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 115 mm |
| Wysokość [mm]: | 71,6 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 70,7 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 190 mm |
| otwór o śr [mm]: | 12,8 mm |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |