
Kod: 30 91 10489
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 290 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 14 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 12 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Wysokość [mm]: | 49 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 71 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 143,7 mm |
| otwór o śr [mm]: | 13,2 mm |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |