
Kod: 30 91 10490
Producent:
DENCKERMANN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 9 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 108 mm |
| Wysokość [mm]: | 41 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 63,5 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 192 mm |
| otwór o śr [mm]: | 13,7 mm |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |