
Kod: 30 91 10491
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 234 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| średnica otworu [mm]: | 100 mm |
| Wysokość [mm]: | 37,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62,5 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 142 mm |
| otwór o śr [mm]: | 12,6 mm |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |