
Kod: 30 91 10492
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 300 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26,4 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Wysokość [mm]: | 47,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 69 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 141,5 mm |
| otwór o śr [mm]: | 12,5 mm |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |