Kod: 30 91 10493
Producent:
DENCKERMANN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| średnica [mm]: | 319 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 28 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 26 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 114,3 mm |
| Wysokość [mm]: | 49,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 62 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 178,5 mm |
| otwór o śr [mm]: | 14,7 mm |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |