
Kod: 30 91 10494
Producent:
DENCKERMANN

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| średnica [mm]: | 278 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 9 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 7,3 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| średnica otworu [mm]: | 112 mm |
| Wysokość [mm]: | 57,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 164 mm |
| otwór o śr [mm]: | 15 mm |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |