
Kod: 30 91 1001
Producent:
BREMBO

Prosimy o kontakt telefoniczny
| dla numeru artykułu: | 08.9084.75 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Typ tarczy hamulcowej: | szczelinowy |
| średnica [mm]: | 255 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| Wysokość [mm]: | 47,8 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 120 Nm |
| Powierzchnia: | pokryty |