
Kod: 30 91 1003
Producent:
BREMBO

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9136.75 |
| Typ tarczy hamulcowej: | szczelinowy |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 245 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8 mm |
| Wysokość [mm]: | 39,8 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 68 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 120 Nm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |