
Kod: 30 91 1007
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9163.75 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Typ tarczy hamulcowej: | szczelinowy |
| średnica [mm]: | 259 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,4 mm |
| Wysokość [mm]: | 44 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 64 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 120 Nm |
| Powierzchnia: | pokryty |