Kod: 30 91 1009
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9371.10 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 305 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 10,5 mm |
| Wysokość [mm]: | 66,7 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 90 mm |
| Ilość otworów: | 5 |