Kod: 30 91 1014
Producent:
BREMBO

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9459.20 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 290 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 22 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 19 mm |
| Wysokość [mm]: | 110,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 123 mm |
| Ilość otworów: | 6 |