Kod: 30 91 1011
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9460.3X |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 264 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,5 mm |
| Wysokość [mm]: | 40,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 70 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 110 Nm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |