Kod: 30 91 1013
Producent:
BREMBO

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9460.4X |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany |
| średnica [mm]: | 264 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,5 mm |
| Wysokość [mm]: | 40,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 70 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 120 Nm |
| Powierzchnia: | pokryty |