Kod: 30 91 1018
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9488.1X |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| Typ tarczy hamulcowej: | perforowany |
| średnica [mm]: | 256 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 10,5 mm |
| Wysokość [mm]: | 48,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 65 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 120 Nm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |