Kod: 30 91 1021
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9509.11 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 298 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 16 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 14 mm |
| Wysokość [mm]: | 71 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 85 mm |
| Ilość otworów: | 6 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 175 Nm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |