Kod: 30 91 1025
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9512.27 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 249 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 9 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 7 mm |
| Wysokość [mm]: | 69,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 30 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 90 Nm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z zestawem łożyska koła |