Kod: 30 91 1026
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9580.11 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 258 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 8 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 7 mm |
| Wysokość [mm]: | 57,5 mm |
| Przetwarzanie: | wysoko nawęglany |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 67 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 130 Nm |
| Powierzchnia: | pokryty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |