Kod: 30 91 1028
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9597.17 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 10 mm |
| Wysokość [mm]: | 102,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 35 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z zestawem łożyska koła |