Kod: 30 91 1029
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9602.10 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 247 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 8 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 6 mm |
| Wysokość [mm]: | 25,3 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 71 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 90 Nm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami |