Kod: 30 91 1033
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9621.14 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 257 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 12 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 10,2 mm |
| Wysokość [mm]: | 40,5 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 59 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 98 Nm |