Kod: 30 91 1041
Producent:
BREMBO

Magazyn: 5, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9792.17 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 274 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 9,5 mm |
| Wysokość [mm]: | 82,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 30 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 110 Nm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z zestawem łożyska koła |