Kod: 30 91 1043
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9794.60 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 16 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 13 mm |
| Wysokość [mm]: | 67 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 108 mm |
| Ilość otworów: | 6 |