Kod: 30 91 1046
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.9975.11 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 280 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 11 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 9 mm |
| Wysokość [mm]: | 40,8 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 63,5 mm |
| Ilość otworów: | 5 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 100 Nm |
| Powierzchnia: | pokryty |