Kod: 30 91 1050
Producent:
BREMBO

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.A114.11 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 262 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 10 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 8,4 mm |
| Wysokość [mm]: | 61 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 76 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 100 Nm |
| Powierzchnia: | pokryty |