Kod: 30 91 1052
Producent:
BREMBO

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| dla numeru artykułu: | 08.A141.17 |
| Typ tarczy hamulcowej: | pełny |
| średnica [mm]: | 240 mm |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm]: | 8 mm |
| Minimalna grubość [mm]: | 7 mm |
| Wysokość [mm]: | 80,2 mm |
| średnica otworu centrującego [mm]: | 25 mm |
| Ilość otworów: | 4 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 110 Nm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z zestawem łożyska koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |