Kod: 35 01 2361
Producent:
SASIC
Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Strona zabudowy: | z lewej |
| Strona zabudowy: | z prawej |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M 14x1.5 mm |
| Gwint wewnętrzny [mm]: | M 14x1.5 mm |
| Długość [mm]: | 255 mm |
| Wyposażenie pojazdu: | dla pojazdów bez wspomagania kierowaniem |
| DLA NUMERU OE: | Part/oe 7701469280 |