
Kod: 35 01 2418
Producent:
SWAG
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość [mm]: | 280 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 12 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M14 x 2 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M14 x 1,5 mm |
| Długość gwintu [mm]: | 62 mm |
| Długość gwintu [mm]: | 14,5 mm |
| Rozmiar klucza: | 13 |
| Rozmiar klucza: | 32 |
| Materiał: | STAL |
| Strona zabudowy: | oś przednia po obydwu stronach |