Kod: 35 01 2395
Producent:
SWAG
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość [mm]: | 294,5 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M12 x 1,25 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M16 x 1,5 mm |
| Rozmiar klucza: | 12 |
| Kolor: | szary |
| Materiał: | STAL |
| Powierzchnia: | fosforanowany |
| Strona zabudowy: | oś przednia po obydwu stronach |