Kod: 35 01 2496
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Długość [mm]: | 290 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 36,8 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M12 x 1,25 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M14 x 1,5 mm |
| Długość gwintu [mm]: | 70 mm |
| Rozmiar klucza: | 13 |
| Kolor: | CZARNY |
| Strona zabudowy: | oś przednia po obydwu stronach |