
Kod: 35 01 2635
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość [mm]: | 239 mm |
| Grubość [mm]: | 40 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M14 x 1,5 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M18 x 1,5 mm |
| Długość gwintu [mm]: | 45 mm |
| Rozmiar klucza: | 13 |
| Rozmiar klucza: | 22 |
| Strona zabudowy: | oś przednia, z prawej |