Kod: 35 01 2785
Producent:
FEBI BILSTEIN

Magazyn: 5, wysyłka 24h
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z nakrętką |
| Długość [mm]: | 364 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M16 x 1,5 mm |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | M14 x 1,5 mm |
| Długość gwintu [mm]: | 19 mm |
| Rozmiar klucza: | 32 |
| Kolor: | szary |
| Materiał: | STAL |
| Strona zabudowy: | oś przednia po obydwu stronach |